Realizacje - Robotyzacja

Pomiar niewyważenia

Przez dwa lata przechodziliśmy proces ofertowania maszyny, testowania różnych pomysłów, wizyt w firmie matce w Szwecji, rozmów z technologami i w rezultacie w roku 2017 przystąpiliśmy do realizacji projektu.
Więcej

Automatyzacja procesu nitowania oraz kontroli produktów

Klient produkuje swoje autorskie komponenty dla branży meblarskiej. Jest to branża wymagająca dostosowania rozwiązań do różnego rodzaju produktów. Wyzwaniem klienta było wdrożenie nowego produktu oraz usprawnienie produkcji jego poprzednika z tej samej rodziny produktów.
Więcej

Maszyna kontrolna w branży automotive

Pracownicy fizyczni nie są niezawodni. Przed zastosowaniem rozwiązania, klient ręcznie sortował łożyska soczewkowe wykorzystywane w budowie kompresorów do klimatyzacji samochodowej.
Więcej

Sprawdź, co mówią
o nas nasi klienci:

Potrzebowaliśmy maszyn o konkretnej wydajności, specyfikacji oraz o określonych parametrach. Firma BGM okazała się wyborem, który dobrze odpowiadał standardom naszej firmy i potrafiła spełnić nasze oczekiwania odnośnie rozwiązania, którego potrzebowaliśmy.

Znajdźmy rozwiązanie dla Ciebie!

Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wypełnij formularz i już teraz umów się na rozmowę.

Umów konsultację