Firma

Dane firmy

BGM Sp. z o.o.
ul. Oboźna 4/36
30-011 Kraków

+48 12 346 46 42

bgm@bgm.com.pl

Siedziba firmy i adres dostawy:
ul. Zawiła 57A
30-390 Kraków

KRS 0000252261
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
XI Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy: 50.000 PLN
NIP: 6762315372

Znajdźmy dla Ciebie rozwiązanie!

Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Wypełnij formularz i już teraz umów się na rozmowę.  Optymalizujemy procesy produkcyjne dla Ciebie

  Budowie maszyn przemysłowych, linii montażowych oraz stanowisk pomiarowych. Każdy projekt maszyny poparty jest specjalistycznym, autorskim warsztatem lub, jeśli czujesz się pewniej “na swoim”, bazujemy na Twoich materiałach. Wykonujemy modernizację systemu sterowania istniejących już stanowisk montażowych lub wprowadzamy poprawki usprawniające proces produkcji. Oferujemy budowę stanowisk zrobotyzowanych, a także pomiarowych i kontrolnych.

  Pracujemy z Tobą od momentu koncepcji rozwiązania poprzez projekt, wykonanie, uruchomienie i serwisowanie naszych maszyn. Od początku każdego projektu współpracujemy wraz z działem technologii klienta i łączymy wiedzę klienta (know-how) na temat procesu produkcji i produktu z naszą wiedzę z zakresu budowy maszyn.

  W projektowaniu maszyn, a także wdrażaniu systemów automatyki przemysłowej stosujemy nowoczesne systemy sterowania firm Allen-Bradley, Siemens, Schneider-Electric, Mitsubishi, a do budowy maszyn i urządzeń wykorzystujemy pneumatykę produkcji Festo i SMC, czujniki firm Balluff, IFM, Keyence, FANUC oraz Epson. Integrujemy roboty KUKA, Mitsubishi oraz Universal Robots.

  Nasze wartości

  Projektujemy, tworzymy oraz wdrażamy rozwiązania, które są odpowiedzią na wymagania Twojej firmy, rynku oraz Twojej branży. Jesteś naszym partnerem, dlatego wspólnie wychodzimy na przeciw wyzwaniom, które napotykamy w czasie projektu.

  Maszyna, robot lub stanowisko to rozwiązanie, które pozostanie z Tobą na długo, dlatego tak ważne jest, aby było wykonane z największą dbałością o szczegóły i Twój komfort podczas ich użytkowania.

  Znajdźmy rozwiązanie dla Ciebie!

  Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wypełnij formularz i już teraz umów się na rozmowę.

  Umów konsultację