Budowa maszyn i roboty przemysłowe

Od projektu, przez konstrukcję, aż do montażu w Twojej firmie

Roboty montażowe

Ze względu na swoją elastyczność i wszechstronność, roboty montażowe nie muszą ograniczać się do pracy na jednej linii produkcyjnej.

Kiedy jest to wymagane, możesz przeprogramować swojego robota na na inne działania. Niezależnie od wielkości Twojego zakładu czy linii produkcyjnej, robot montażowy to świetny sposób na redukcję kosztów produkcji.

Więcej

Maszyny montażowe

Maszyny montażowe to synonim powtarzalności i precyzji.

W codzienności, która staje się coraz bardziej automatyczna, takie urządzenia w Twoim zakładzie to duże ułatwienie i podniesienie wydajności. Wiemy, że Twoja branża i produkty potrzebują nieszablonowych rozwiązań, dlatego dokładnie takich szukamy dla Ciebie pod względem projektu i konstrukcji maszyn montażowych.

Więcej

Stanowiska kontrolne

Masz wszystko pod kontrolą.

Efektywnie sprawdzaj, czy określone procesy produkcyjne odbywają się w prawidłowy sposób, dzięki czemu zadbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz zwiększysz wydajność pracy, ponieważ będziesz miał kontrolę nad swoimi produktami oraz całym procesem produkcji.

Więcej

Sprawdź, co mówią
o nas nasi klienci:

Bardzo doceniam kontakt z firmą BGM, który był dobry już od pierwszego spotkania. Jeśli chodzi o rozwiązania, firma dostarczyła nam maszyny, które sprawdzają się w pracy, nie stwarzają żadnych problemów, a co najważniejsze: stosunek ich jakości do ceny jest bardzo dobry. Maszyny są bezawaryjne, a jeśli potrzebujemy odpowiedzi od firmy BGM, zawsze możemy na nią liczyć. Dzięki temu przyspieszyliśmy produkcję oraz znacznie podnieśliśmy jakość i powtarzalność produktu.

Znajdźmy rozwiązanie dla Ciebie!

Umów konsultację

Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Wypełnij formularz i już teraz umów się na rozmowę.

Umów konsultację

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Przykład zbudowanej przez nas makiety (tzw. mockup) znajdziesz TUTAJ. Makieta jest wyskalowanym lub pełnowymiarowym prototypem, który pokazuje Twój projekt w zupełnie innym wymiarze. Dzięki temu możesz wprowadzić poprawki w projekcie, jeszcze zanim zaczniemy go konstruować.
Nasze rozwiązania tworzymy w duchu kompleksowości. Zaczynamy od projektu, który tworzymy w zgodzie z Twoimi potrzebami, później konstruujemy maszynę, a kiedy wszystko już się zgadza z Twoimi wymaganiami, zajmujemy się jej wdrożeniem w Twojej firmie.
Tak. Możesz liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu inżynierów i serwisantów, nawet po wdrożeniu. Do każdej maszyny i robota dodajemy instrukcję, która pomoże Ci zrozumieć oprogramowanie Twojego produktu i nauczy Cię jego obsługi i prostego serwisowania.
Wdrożyliśmy już szereg projektów w branżach, jak: automotive, meblarska, przemysł elektroniczny, lekkiego montazu, przemysł maszynowy. I wciąż jesteśmy otwarci na inne! Każde rozwiązanie, które tworzymy, dedykowane jest konkretnemu klientowi w danej branży, więc dopasowujemy parametry, funkcjonalności i komponenty maszyn tak, aby jak najlepiej sprawdzały się w branży klienta.

Sprawdź, jak nasze rozwiązania poprawiają codzienność klientów

Wyważarka dynamiczna do pomiaru niewyważenia bębnów wirówek

Więcej

Automatyzacja procesu nitowania oraz kontroli produktów

Więcej

Pełna automatyzacja stanowiska w branży automotive

Więcej

Znajdźmy rozwiązanie dla Ciebie!

Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wypełnij formularz i już teraz umów się na rozmowę.

Umów konsultację